Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

Medicina ir farmacija

Trumpai apie sveikatos priežiūros ir farmacijos įmonių draudimus

Sveikatos apsaugos ir farmacijos sričių įmonės yra kone didžiausią atsakomybę už savo veiklą nešantys subjektai, nes čia klaidos gali kainuoti gyvybę. Medicinos įstaigoms civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas, tačiau norint savo pacientams parodyti solidų požiūrį į savo veiklą, verta apsvarstyti daugiau siekiančius draudimo produktus.
Farmacijos įmonės susiduria su unikalia medicinos sričiai rizika – intelektinės nuosavybės apsauga. Neretai naujas proveržis kuriant vaistą gali apkarsti, kai produkto gamybą sustabdo teisiniai ginčai dėl patentinių teisių. Intelektinės nuosavybės draudimas gali užtikrinti, kad teisinės išlaidos, reikalingos apginti savo produktui, neužgriūtų įmonės pečių.

Pritaikytas produktų asortimentas

  • Turto žalos atlyginimas
  • Atsakomybė už produktus
  • Klinikinių tyrimų atsakomybė
  • Tarptautinės draudimo programos

Mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda yra pasirengusi išspręsti bet kokią problemą ir rasti tinkamiausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Susiję produktai

Susisiekite

Jei turite klausimų arba domitės mūsų teikiamomis paslaugomis, susisiekite. Jeigu jau esate mūsų klientas, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su jums paskirtu draudimo brokeriu.

Susisiekti
Vilnius

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

L. Stuokos-Guceviciaus g. 7

Klaipėda

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

Naujoji uosto g. 8

Latvija

+371 2 91 90 333

info@rinkosinsurance.eu

Terbatas iela 14-2