Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

Nišiniai sprendimai

Dėl išskirtinių klientų poreikių sukūrėme daugybę draudimo produktų, skirtų konkrečiai klientų veiklai ir pritaikytų prie besikeičiančių verslo sąlygų ir taisyklių. Mūsų pagrindinė stiprybė – tarptautinės galimybės teikti klientams nekonvencinius perdraudimo ar tiesioginio draudimo užsienyje pasiūlymus įvairiuose pramonės sektoriuose.

Jūsų problema – mūsų sprendimas

Glaudžiai bendradarbiaudami su „Lloyd‘s“ draudikais, siekiame teikti personalizuotas paslaugas, specialiai pritaikytas jūsų poreikiams. Mūsų tikslas yra pasiūlyti jums geriausiai tinkantį draudimą, įvertinat jūsų aplinką ir veiklos specifiką. Siekdami įvertinti kiekvieno kliento reikalavimus, analizuojame visas įmanomas grėsmes ir rizikas, susijusias su jūsų veikla.
Jau daugiau nei 20 metų dirbame su didžiausiomis bendrovėmis Baltijos šalyse ir visame pasaulyje. Mūsų patirtis apima draudimo sutarčių, pasiūlymų ir apklausų organizavimą, derybų su draudimo bendrovėmis analizę ir specialiųjų draudimo produktų kūrimą klientams įvairiuose veiklos sektoriuose.

Mūsų paslaugos

Geras planas – sėkmės garantas

Kad ir kokios pagalbos reikėtų, mes galime ją suteikti! Siūlome susipažinti su kitais mūsų siūlomais draudimo produktais.

Susisiekite

Jei turite klausimų arba domitės mūsų teikiamomis paslaugomis, susisiekite. Jeigu jau esate mūsų klientas, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su Jums paskirtu draudimo brokeriu.

Susisiekti
Vilnius

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

L. Stuokos-Guceviciaus g. 7

Klaipėda

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

Naujoji uosto g. 8

Latvija

+371 2 91 90 333

info@rinkosinsurance.eu

Terbatas g. 14-2