Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

Profesinė civilinė atsakomybė

Kas yra profesinė civilinė atsakomybė?

Šiuolaikinėje konkurencingoje ir globalioje verslo aplinkoje bet kuri įmonė, teikianti konsultacijas, paslaugas ar kurianti klientams produktus turėtų apsvarstyti Profesinės civilinės atsakomybės draudimo sprendimą.
Pasaulyje daugėja jurisdikcijų bei veiklos rūšių, kurioms Profesinės civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas. Tam įtakos turi didėjantis pretenzijų dėl klaidų, profesinio aplaidumo ar duomenų nutekėjimo/praradimo skaičius. Plečiantis klientų žinioms apie savo teises, daugėja ir bendro pobūdžio skundų apie netenkinančią paslaugų kokybę mastai. Sunerimti įmones verčia ne tik dažnėjančios pretenzijos, bet ir išaugusi jų kaina – šalia brangių teisinių paslaugų tenka rūpintis ir reputacijos atstatymu, žalos klientui atlyginimu ar net baudomis.
Profesinės civilinės atsakomybės draudimas nėra apsauga tik Jums — turimas draudimo liudijimas suteikia klientams daugiau pasitikėjimo Jūsų teikiamomis paslaugomis, produktais ar konsultacijomis. Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai klientai patys domisi, ar paslaugų tiekėjas turi profesinės civilinės atsakomybės draudimą, taip norėdami įsitikinti įmonės patikimumu bei požiūriu į vykdomą veiklą.
Mes siekiame, kad draudimo polisas suteiktų Jums užtikrintumo savo verslo ateitimi, o Jūsų klientams reikiamą pasitikėjimo patvirtinimą. Dėl šios priežasties ypatingą dėmesį skiriame profesionaliam žalų reguliavimui ir itin glaudžiam, tiesioginiam bendradarbiavimui.

Kas draudžiama?

  • Profesinis aplaidumas bei klaidos
  • Dokumentų ar duomenų praradimas
  • Netyčinis autorinių teisių ir (arba) konfidencialumo pažeidimas
  • Šmeižtas ir dezinformacija
  • Negautos pajamos
  • Teisinės išlaidos
  • Reputacija ir prekės ženklo apsauga

Mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda yra pasirengusi išspręsti bet kokią problemą ir rasti tinkamiausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Susiję produktai

Susisiekite

Jei turite klausimų arba domitės mūsų teikiamomis paslaugomis, susisiekite. Jeigu jau esate mūsų klientas, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su jums paskirtu draudimo brokeriu.

Susisiekti
Vilnius

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

L. Stuokos-Guceviciaus g. 7

Klaipėda

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

Naujoji uosto g. 8

Latvija

+371 2 91 90 333

info@rinkosinsurance.eu

Terbatas iela 14-2