Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

Vadovų civilinė atsakomybė

Trumpai apie vadovaujančių asmenų atsakomybės draudimą

Vadovaujančių asmenų draudimas (D&O) yra skirtas apsaugoti aukščiausias pozicijas įmonėje užimančius asmenis. Draudimas apsaugo nuo žalų, galinčių kilti dėl tiekėjų, konkurentų, investuotojų, akcininkų ar kitų šalių pretenzijų. Šis draudimas apima rizikas, kurios nėra įtraukiamos į Profesinės ar Bendrosios civilinės atsakomybės draudimus.
Labai paprasta priežastis pirkti D&O draudimą, jog bet kas gali padaryti klaidą ar priimti nenumatytų pasekmių įmonei sukeliantį sprendimą. D&O draudimas leidžia vadovams ramiau bei su didesniu užtikrintumu priimti svarbius verslo sprendimus, kurie neretai yra susiję su dideliais finansiniais srautais.
Nors Vadovaujančių asmenų draudimas jau yra tapęs standartine apdraudžiama rizika daugeliui didelių bendrovių, vidutinių ir mažesnių įmonių vadovai jį renkasi gana retai. Svarbu suprasti, kad bet kurios įmonės vadovaujantys asmenys, neatsižvelgiant į įmonės dydį ar veiklą, prisiima didelę atsakomybę už priimtus sprendimus.
Pretenzija gali būti pareikšta dėl įvairių faktinių ar tariamų priežasčių – pareigų nevykdymo, aplaidumo ar klaidų. Šie faktoriai yra vienodai aktualūs įvairaus dydžio įmonėms.

Kas draudžiama?

  • Finansiniai nuostoliai
  • Atsakomybė, atsirandanti dėl darbo santykių
  • Administracinės bei civilinės nuobaudos
  • Teisinės išlaidos

Mūsų patyrusi ir kvalifikuota komanda yra pasirengusi išspręsti bet kokią problemą ir rasti tinkamiausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Susiję produktai

Susisiekite

Jei turite klausimų arba domitės mūsų teikiamomis paslaugomis, susisiekite. Jeigu jau esate mūsų klientas, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su jums paskirtu draudimo brokeriu.

Susisiekti
Vilnius

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

L. Stuokos-Guceviciaus g. 7

Klaipėda

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

Naujoji uosto g. 8

Latvija

+371 2 91 90 333

info@rinkosinsurance.eu

Terbatas iela 14-2