Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

Verslo klientai

UADBB „Rinkos Spektras” kasmet patalpina per 20 mlrd. Lt perdraudžiamų rizikų tarptautinėse draudimo rinkose ir kasmet užtikrintai didina savo perdraudimo portfelį. Atsižvelgdami į jūsų specifiką, mes analizuojame ir pateikiame jūsų esamų ir potencialių rizikų bei atsakomybių pasiskirstymo įvertinimą.

Jūsų problema – mūsų sprendimas

Glaudžiai bendradarbiaudami su „Lloyd‘s“ draudikais, siekiame teikti personalizuotas paslaugas, specialiai pritaikytas jūsų poreikiams. Mūsų tikslas yra pasiūlyti jums geriausiai tinkantį draudimą, įvertinat jūsų aplinką ir veiklos specifiką. Siekdami įvertinti kiekvieno kliento reikalavimus, analizuojame visas įmanomas grėsmes ir rizikas, susijusias su jūsų veikla.
Jau daugiau nei 20 metų dirbame su didžiausiomis bendrovėmis Baltijos šalyse ir visame pasaulyje. Mūsų patirtis apima draudimo sutarčių, pasiūlymų ir apklausų organizavimą, derybų su draudimo bendrovėmis analizę ir specialiųjų draudimo produktų kūrimą klientams įvairiuose veiklos sektoriuose.

Mūsų paslaugos

Geras planas – sėkmės garantas

Kad ir kokios pagalbos reikėtų, mes galime ją suteikti! Siūlome susipažinti su mūsų siūlomais draudimo produktais bei susisiekti, jeigu turite klausimų.

Susisiekite

Jei turite klausimų arba domitės mūsų teikiamomis paslaugomis, susisiekite. Jeigu jau esate mūsų klientas, rekomenduojame tiesiogiai susisiekti su jums paskirtu draudimo brokeriu.

Susisiekti
Vilnius

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

L. Stuokos-Gucevičiaus g. 7

Klaipėda

+370 6 115 2877

info@rinkosinsurance.eu

Naujoji uosto g. 8

Latvija

+371 2 91 90 333

info@rinkosinsurance.eu

Terbatas iela 14-2